PQ për chemcials pishinë

Përshkrim i shkurtër:

Classification: Chemical Auxiliary Agent CAS No.: 25988-97-0 Other Names: algicide MF: ...


Detail Product

Produkt Tags

Klasifikimi:
Chemical Auxiliary Agent
CAS No .:
25988-97-0
Emra të tjerë:
algicide
MF:
C5H12NOCl
Pastërtia:
10% -60%
Lloji:
adsorbent
Adsorbent Variety:
algicide
Perdorimi:
Trajtimit të ujit Kimikatet, not kimike pishinë
emër tjetër:
algicide
desity:
10% -60%
Emri anglisht:
Poli (2-hidroksipropil dimetil amonit chloride)

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi
200 kg PE daulle, daulle 25kg, 1L / 4L / 5L shishe plastike, 12kg / 20kg kartoni
Koha e dërgimit
15 ditë

algaecide

 

Kontrolli Alga në pishina, SPA, pamja e ujit, pranverë të nxehtë

algicide
CAS NO. 25988-97-0
Cationic polimerik non shkumë algaecide

Algaecide 10% -60%

 

IDENTIFIKIMI

N, N-Dimetil-2-hydroxypropylammonium chloride polimer

Poli (2-hidroksipropil dimetil amonit chloride)

MF: C5H12NOCl

CAS NO. : 25988-97-0           

 

SPECIFIKIM

PARAQITJA dritë të verdhë të lëngshme të verdhë të qartë

Përqendrimi% 60 Min

Densitet (30 o C) g / cm 3                        1.1 1.2

PH (tretesire ujore 1%) 6.0 8.0

 

APLIKACION

Kationik polimerik biocide non shkumë për përdorim në:

algaecidepër pishina, SPA, pamja e ujit, pranverë të nxehtë

trajtimit të ujit në sistemet e ujit ftohës industriale

 

Trajtimi fillestar duhet të përsëritet sa herë që uji nuk duket transparente. Kjo dozë është thjesht menduar si udhëzues dhe mund të ndryshohet në bazë të karakteristikave të ndryshme të pishinë ose klimës.

 

Hidh dozën e nevojshme në një enë me ujë dhe në mënyrë të barabartë të shpërndarë mbi sipërfaqen e ujit pishinë.

Ky produkt duhet të shtohet kur nuk ka notar në pishinë dhe mundësisht gjatë mbrëmjes. 

 

PAKETA zakonshme 

1L shishe plastike, 12 shishe per kartoni

4L / 5L shishe plastike, 4 shishe per kartoni

25L daulle plastike

200 kg daulle net PE, 4 bateri në njërën paletë

1000L IBC

Ose sipas kërkesave të konsumatorëve

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !