• slider11
  • banner1

Produktet tona

  • banner01

Rreth nesh

Shijiazhuang HGW Trade Co, Ltd, është e vendosur në Shijiazhuang City, Kinë. Ne jemi një profesionist trajtimit të ujit furnizues kimike, i specializuar në not kimikateve pishinë, të tilla si dezinfektues, adjusters pH, balancat e ujit, algaecides, leshatak, dhe pajisje të veçanta kimike. Ne nuk jemi vetëm furnizimin e produkteve në paketim pjesa më e madhe, por edhe në paketa të shitjes me pakicë. Ne kemi tre fabrika të përbashkët-sipërmarrje për të prodhuar apo ripaketoi produkte. Prodhimet tona janë eksportuar në tregjet e Evropës, Australi, Amerika Veriore dhe Jugore, Zona e Lindjes së Mesme, Afrikës dhe Azisë Juglindore, me sasi prej më shumë se 5000MT në vit. Bazuar në sigurimin e cilësisë dhe të shkëlqyera shërbime më të mira, ne kemi krijuar ...

Mëso më shumë

Produkte të reja

WhatsApp Online Chat !