• slider11
  • banner1

нашите производи

  • banner01

за нас

Shijiazhuang HGW трговија копродукции, Ltd е лоцирана во Shijiazhuang Сити, Кина. Ние сме професионални третман на вода хемиски снабдувач, од областа на базен хемикалии, како што се средства за дезинфекција, pH Нагодувачи, вода салда, algaecides, flocculent и специјални хемиски додатоци. Ние не само што снабдување на производи на големо пакување, но исто така и во малопродажни пакувања. Имаме три заеднички потфат фабрики за производство или repack производи. Нашите производи се извезуваат на пазарите во Европа, Австралија, Северна и Јужна Америка, Блискиот Исток област, Африка и Југоисточна Азија, со количеството на повеќе од 5000MT годишно. Врз основа на обезбедување на најдобар квалитет и одлични услуги, имаме воспоставено ...

Научи повеќе

Нови Продукти

WhatsApp Online Chat !