Машина за миење садови таблет

Краток опис:

Type: Detergent Detergent Type: Cleaner Detergent Use: Kitchen Shape: ...


детали за производот

Тагови производ

тип:
Детергент
Детергент Тип:
почисто
Детергент Употреба:
кујна
Облик:
Цврст
Тема:
Еко-пријателски, порибено
Место на потекло:
Жеџијанг, Кина (континентална)
Бренд име:
HGW
Број на модел:
OEM

Пакување и испорака

пакување Детали
Нормален кесичката, растворлив во вода завиткан. Пакување OEM услуга за вас.
Време на испорака
Во рок од 2 недели по приемот на вашата фирма за да

Машина за миење садови таблет

 

Друго име: миење садови таблети

                       Автоматско таблети машина за миење садови

                       Миење таблета, цврст почисто, итн 

 

видови:

 1 слој
 1 слој
 1 слој
 таблета со топката
 таблета со квадратен

 

големина:

 3,4 * 2,5 * 1.5cm
 3.7 * 2.7 * 1.4 cm
 3.7 * 2.7 * 1.4 cm

 

Тежина: 20g, (ние може да се прилагоди на тежината на вашето барање.)

 

пакување:

 1 кесичката / компјутер, 20pcs / кутија, 12boxes / картон. (Картон големина: 31.6 * 29.5 * 17.3cm)
 1 кесичката / компјутер, 20pcs / кутија, 16boxes / картон. (Картон големина: 43 × 29,5 × 16см)
 12pcs / послужавник, 12trays / картон (картон големина: 30,4 × 20,4 × 19cm)

 

        Ние cam направи пакување, како на вашите requestments, приватни етикета дозволено и можете да изберете било која боја во ваша корист.

 

Можете да изберете било функции кои ви се допаѓаат

 1. тешки за отстранување флеки

2. чај отстранување на дамки

3.grease сечење прав

акција 4 жива

5. средството за плакнење

6. супер сјај

7 омекнувач на вода

8 стакло pretection

9 сјај од нерѓосувачки челик

10 напади бактерии

 

Ние можеме да правиме пакетот и функционира на вашето барање.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !