tabletë pjatalarëse

Përshkrim i shkurtër:

Type: Detergent Detergent Type: Cleaner Detergent Use: Kitchen Shape: ...


Detail Product

Produkt Tags

Lloji:
pastrues
Pastrues Lloji:
pastruese
Larës Përdorimi:
kuzhinë
Shape:
i fortë
Feature:
Eco-Friendly, pajisur
Vendi i origjinës:
Zhejiang, China (Mainland)
Emri Markë:
HGW
Numri Modeli:
OEM

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi
Normal qese, tretshme në ujë mbështjellë. Shërbimi Paketimi OEM për ju.
Koha e dërgimit
Brenda 2 javësh pas marrjes së porosinë tuaj të fortë

tabletë pjatalarëse

 

Një tjetër Emri: larëse të enëve tableta

                       tableta automatike pjatalarëse

                       tabletë enëve, pastër e ngurta, etj 

 

Species:

 1 shtresë
 1 shtresë
 1 shtresë
 Tableta me rrëshqitje
 Tableta me sheshit

 

madhësia:

 3.4 * 2,5 * 1.5cm
 3.7 * 2.7 * 1.4 cm
 3.7 * 2.7 * 1.4 cm

 

Pesha: 20g, (ne mund të rregullojë peshën e kërkesës tuaj.)

 

paketim:

 1 qese / pc, 20pcs / box, 12boxes / carton. (Madhësia e kuti kartoni: 31.6 * 29.5 * 17.3cm)
 1 qese / pc, 20pcs / box, 16boxes / carton. (Madhësi kartoni: 43 x 29.5 mm 16cm)
 12pcs / kuti, 12trays / kartoni (madhësi kartoni: 30.4 mm 20.4 mm 19cm)

 

        Ne cam bëjë paketim sipas requestments tuaj, etiketë private lejuar dhe ju mund të zgjidhni ndonjë ngjyrë në favorin tuaj.

 

Ju mund të zgjidhni çdo funksionet që ju pëlqen

 1. Heqja e vështirë njollë

2. çaj heqjen njollë

3.grease prerja pluhur

veprimi 4 thithës

5. shpëlarës

6. shine super

zbutës 7 ujit

pretection 8 qelqi

9 shine çelik

10 Sulmet mikroorganizmat

 

Ne mund të bëjmë paketën dhe të funksionojë në bazë të kërkesës tuaj.


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !