Dishwash таблет

Краток опис:

Other Names: automatic dishwasher tablet Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Appearance: tablet Usage: ...


детали за производот

Тагови производ

Други имиња:
автоматски таблета машина за миење садови
Место на потекло:
Хебеј, Кина (континентална)
изглед:
таблет
употреба:
сад washiing
Бренд име:
HGW
Број на модел:
ТАБЛЕТ

Пакување и испорака

пакување Детали
12PIECES / ФАХ 12 фиоки / картон Картон големина 30.4cm 20.4cm 19cm
Време на испорака
Рок од еден месец по ред

 

                                             МАШИНАТА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ ТАБЛЕТ


спецификации

Машина за миење садови таблети :(20g / таблета)
3-во-1.4-во-1,5in-1,6-во-1,7-во-1,8-во-1,9-во-1, Сите во -во-1 ,
производите можат да се costumerized.

Машина за миење садови таблети :(20g / таблета)

3-во-1.4-во-1,5in-1,6-во-1,7-во-1,8-во-1,9-во-1, Сите во -во-1,

Нашите производи може да costumerized.


миење таблета 6-во-1


опис:

1. тешки за отстранување флеки
2. чај отстранување на дамки
3. маст сечење прав

акција 4. жива

5. плакнење
6. супер сјај


Shijiazhuang HGW трговија копродукции, Ltd е лоцирана во Shijiazhuang Сити, Кина.

Ние сме професионални третман на вода хемиски снабдувач, од областа на базен хемикалии, како што се средства за дезинфекција, pH Нагодувачи, вода салда, algaecides, flocculent и специјални хемиски додатоци. Ние не само што снабдување на производи на големо пакување, но исто така и во малопродажни пакувања.

Имаме три заеднички потфат фабрики за производство или repack производи. Нашите производи се извезуваат на пазарите во Европа, ...
Види повеќе >>

Основни информации

Бизнис информации:

Производителот, трговско друштво, Агент  

Производ / услуга (Ние продаваме):

Cyanuric киселина, трихлороизоцијанурска киселина, натриум Dichloroisocyanurate, BCDMH, калциум хипохлорит, Синтетички криолит, адитив за бетон, пчелин восок, FDN, натриум бромид, калциум бромид, хемиски базен, третман на вода chemcial, бетон, Ph +  

Број на вработени:

5 - 10 луѓе  

Трговија и пазар

Главни пазари:

Северна Америка,
Јужна Америка,
Источна Европа,
Југоисточна Азија,
Африка,
Океанија
средно Исток
Источна Азија,
Западна Европа,

Извоз Процент:

91% - 100%  

фабрика на информации

Фабрика Големина (sq.meters):

50,000-100,000 квадратни метри  

QA / QC:

трети страни  

Број на производни линии:

6  

Број на R & D персонал:

11 - 20 луѓе  

Број на КК кадар:

11 - 20 луѓе  

Управување со сертификација:

ISO 9001: 2000  

Договор Производство:

OEM услуги се нудат дизајн услуги понудени од Купувачот Етикета Понудена  


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !