20Litre Buckets me kapak

Përshkrim i shkurtër:

Material: HDPE Usage: Especially for chemicals Type: Bucket Place of Origin: ...


Detail Product

Produkt Tags

materiali:
HDPE
Perdorimi:
Sidomos për kimikate
Lloji:
kovë
Vendi i origjinës:
Kina (kontinent)
Emri Markë:
premtim
Numri Modeli:
20L-001 Tamper kovë prova

Packaging & dorëzimit

detajet Paketimi
Paketimi në bales plascit.
Koha e dërgimit
Brenda 10 ditëve pas marrjes së porosinë tuaj të fortë

20L-001 Tamper kovë Dëshmi

 

HDPE plastike modeluar kova 20Litre me kapak.

 

Features: UN Miratuar stamp "Mallrat e rrezikshme" certifikimit.

 

Dy ngjyra dhe kapak mund të bëhet si për kërkesën tuaj.

 

 

specifikimet

 

Gjatesia përfshirë kapak: 380mm

diametër të brendshëm në krye: 304mm

diametër maksimal: 315mm

bottom e jashtme diametër: 270mm

Pesha: 1050 +/- 10g

 

Nëse jeni të interesuar, vetëm të kontaktoni me mua lirisht, hetim juaj do të vlerësoi shumë.

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat !