Висока ефикасност за течен детергент Растворливи во вода филм пакување машина ОЕМ

Краток опис:

Type: Detergent Detergent Type: Cleaner Detergent Use: Other Shape: ...


детали за производот

Тагови производ

тип:
Детергент
Детергент Тип:
почисто
Детергент Употреба:
други
Облик:
течни
Тема:
За еднократна употреба, еко-пријателски, порибено
Место на потекло:
Кина (континентална)
Бренд име:
OEM услуга
Број на модел:
течен детергент

Пакување и испорака

пакување Детали
Одделени завиткани се растворливи во вода филм, 30pods по doy торба. Потоа 8-12 doy кеси по кутија.
Време на испорака
Прашај shippment

Ние сме професионални снабдувач за детергенти.

 

OEM услуги се достапни за вас.

 

Воведовме однапред машина. Нашите производи се продаваат на Euroupean contries, Австралија, Кореја, Америка, итн 

 

Нашите општи пакување е кеси Doy, 20/30/40/50 / ЕЕЗ на ... играчка торба, а потоа 8-12doy кеси по кутија.

 

Ако сте заинтересирани, само ни ги испратите вашите посебно барање, ние ќе ви цитирам за тоа.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !