(8L-001) Square пластика Кофа

Краток опис:

Material: Plastic Usage: chemicals Type: pail Place of Origin: ...


детали за производот

Тагови производ

материјал:
пластични
употреба:
хемикалии
тип:
кофа
Место на потекло:
Хебеј, Кина (континентална)
Бренд име:
HGW
Број на модел:
HGWSP8-001
боја:
Белата
име:
Квадратни пластика Кофа

Пакување и испорака

пакување Детали
според барањата на клиентите.
Време на испорака
7-15 дена откако добивме вашата исплата

(8L-001) Square пластика Кофа

пакување Опис

                            

facotry Опис

  

предност:

Висок квалитет + конкурентна цена + најдобра услуга + професионални искуства со децении

Цитат: ФОБ или според клиент

Пакет: Бејл / торба или според клиент

MOQ: 1000pcs

Испорака: 15 дена

Порт: Тијанџин, Кина

Топло прашува:

Доколку имате било какви помага, Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Ако сакате да ги пратите на истрага, обезбедување на информациите подолу можеби да заштедите драгоцено време во комуникација:

1) Намерите производи

2) карактеристики: пример дијаметар, должина, ширина, висина

3) Пристигнување порта: ако ви треба да знаете океанот freigh

Re повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контактирате со мене!


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !