(5L-010) Завртка Кофа

Краток опис:

Material: Plastic, Plastic Pail Usage: chemicals Type: Bucket Place of Origin: ...


детали за производот

Тагови производ

материјал:
Пластика, пластични Кофа
употреба:
хемикалии
тип:
кофа
Место на потекло:
Хебеј, Кина (континентална)
Бренд име:
HGW
Број на модел:
HGWSP5-010
боја:
Белата
име:
Завртки Топ Кофа

Пакување и испорака

пакување Детали
според барањата на клиентите.
Време на испорака
7-15 дена откако добивме вашата исплата

(5L-010) завртки Топ Кофа

пакување Опис

Нашите други производи

Магацински Опис

предност:

Висок квалитет + конкурентна цена + најдобра услуга + професионални искуства со децении

Цитат: ФОБ или според клиент

Пакет: Бејл / торба или според клиент

MOQ: 1000pcs

Испорака: 15 дена

Порт: Тијанџин, Кина

Топло прашува:

Доколку имате било какви помага, Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Ако сакате да ги пратите на истрага, обезбедување на информациите подолу можеби да заштедите драгоцено време во комуникација:

1) Намерите производи

2) карактеристики: пример дијаметар, должина, ширина, висина

3) Пристигнување порта: ако ви треба да знаете океанот freigh

Сертификат

Re повеќе детали, pls се чувствуваат слободни да контактирате со мене!


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !