20Litre Корпи со капаци

Краток опис:

Material: HDPE Usage: Especially for chemicals Type: Bucket Place of Origin: ...


детали за производот

Тагови производ

материјал:
HDPE
употреба:
Особено за хемикалии
тип:
кофа
Место на потекло:
Кина (континентална)
Бренд име:
Ветување
Број на модел:
20L-001 тампер доказ кофа

Пакување и испорака

пакување Детали
Пакување во plascit бали.
Време на испорака
Во рок од 10 дена по приемот на вашата фирма за да

20L-001 тампер доказ Кофа

 

HDPE пластични лиен 20Litre кофи со капаци.

 

Карактеристики: ОН Одобрени печат "опасни материи" сертификација.

 

И во боја и капаци може да се направи, како на вашето барање.

 

 

спецификации

 

Висина Вклучувајќи капак: 380mm

Внатрешен дијаметар на врвот: 304mm

Максимален дијаметар: 315mm

дното Надворешен дијаметар: 270mm

Тежина: 1050 +/- 10g

 

Ако сте заинтересирани, само контактирајте ме слободно, вашето барање ќе бидат високо ценети.

 

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    WhatsApp Online Chat !